Zdá sa, že Gábor Boráros je na roztrhanie! MMA zápasník putuje posledné mesiace z náručia mamičky jeho dcérky Moniky Jakliovej k čiernovláske Réke a naopak. Najnovšie si opäť užíva rodinný život.

Vzťah Gábora Borárosa a Moniky Jakliovej je ako na hojdačke. Od apríla, kedy blondínka porodila dcérku Zoru, sa už k známemu športovcovi stihla neraz ostro vyjadriť, ale mu aj venovať vrúcne slová. Avšak pár dní nato, ako príťažlivá influencerka oznámila svetu, že sa s oteckom dali opäť dokopy, on sa na Instagrame objavil v náručí inej krásky. Ako to teda v trojuholníku je, respektíve bolo?

,,Fotky, ktoré som ja dávala s Gáborom na Instagram, boli aktuálne. Trávili sme spolu každú chvíľu. Monika celú situáciu veľm zlé znášala a jediná jej protireakcia je na sociálnych sieťach zdieľať neaktuálne posty o tom, aká sú šťastná rodina a že je všetko u nich v poriadku, pritom realita je úplne iná,“ prezradila redakcii Extra.cz Réka.

,,Fotí Gábora, keď spí a nie je pri vedomí, a hneď to dáva do Stories, akoby boli najšťastnejšia rodina. Pravdu ale viem iba ja a Gábor,“ pokračovala brunetka tvrdiac, že sa viac nedokázala prizerať na to, ako Monika vydiera Gábora cez dcérku.

Momentálne si Molnárová vychutnáva dovolenku na ostrove Mykonos, avšak bez Borárosa. Ten je už minulosť. ,,Nemienim sa zaoberať vecami, ktoré ma už nezaujímajú. Mám skvelý život a nepotrebujem nič viac. Gábor iba hľadal svoje šťastie a to našiel so mnou,“ uviedla exmilenka víťaza Oktagon Výzvy z roku 2016. 

,,Viem, že ma má veľmi rád, ale už odo mňa dostal veľa času a šancí. Viem, že mi neubližoval úmyselne, ani ja jemu nechcem ubližovať. Mali sme pekné plány, ale radšej som sa rozhodla takto, a tým pádom sa on vrátil tam, kde tvrdil, že bol nešťastný,“ vyjadrila sa na záver Molnárová. A kým ona hovorí, že ju aj jej priateľov Gábor i tak denne kontaktuje, Jakliová s ním uverejnila foto, na ktorej ju v spánku drží za ruku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/boraros_gabor, monika_jakliova, rekaaaa828