James Bond by nebol sám sebou bez krásnej ženy po svojom boku, ktorá je často zároveň jeho úhlavnou nepriateľkou aj milenkou. Nebezpečná, záhadná, hriešna!

Filmy o tajnom agentovi majú svoju dlhodobú tradíciu a James aj jeho ženy prešli na filmovom plátne postupným vývojom. Prispôsobujú sa zmenám v spoločnosti a ,,Bond girl´s” sú čoraz nezávislejšie, nebezpečnejšie a krajšie. Jediným spoločným znakom je ich mladosť. Posledný film s názvom Spectre sa však snaží o nový prístup.

Okrem klasickej a vždy prítomnej akcie, výbuchov, napätia (aj toho se*uálneho) a odhodlania so štýlom ,,zachrániť svet”, prišlo vo filme k podstatnej zmene. Z ,,Bond girl” sa stala ,,Bond femme fatale”! Príťažlivá a osudová. Po päťdesiatke. Monica Bellucci!

Krásne, no zabudnuteľné tváričky vystriedala diva, tvár značky Dolce & Gabbana, matka, ktorá v súkromnom živote nedávno prešla rozvodom. Monica má mnoho podôb, ktoré sa teraz stretli v úlohe akčnej hrdinky. Navyše, Bond girl č. 2 si zahrala Léa Seyodux, o ktorej sa povrávalo, že je spojená s rozpadom manželstva Monicy a Vincenta Cassela! Tá však zvládla celú situáciu ako dáma na úrovni. Koniec – koncov, všade sa hovorí len o nej, namiesto mladej kolegyne a práve Monica Bellucci je stredobodom pozornosti médií.

Monica sama sa vyjadrila, že krása nemá limity. Nechajme sa inšpirovať jej otvoreným prístupom k ženskosti a oslávme ju spolu s ňou novou bondovkou.

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Silvia
Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.