Uplynulý víkend sa na Farme niesol v znamení najnapínavejšieho duelu v rámci jedenástej série. V aréne sa o postup pobila úderka z východného Slovenska Radovan Dulin a jeho najväčší protivník Rasťo Mojsej, avšak počas prenosu s dlho očakávanou pasovačkou viacerí diváci postrehli niečo, čo ich úprimne zaskočilo.

Radova púť v slávnej reality šou sa stretáva s veľmi kontrastnými ohlasmi. Kým niektorým Slovákom je východniarova úprimnosť a drzosť veľmi sympatická, iní sa nedokážu prehryznúť cez jeho večné výkyvy nálad, častú nervozitu či podivný románik s modelkou Kristínou Dali.

rado kika farma

38-ročný vodič sanitky bezpochyby patrí medzi najusilovnejších pracantov, čo mu odobril aj samotný hospodár Martin. Počas jednej z úloh, kedy brúsil nôž, si však zdatný svalovec nečakane spôsobil zranenie na pravom oku, v dôsledku čoho ho musel mať následne z bezpečnostných dôvodov prelepované.

Napriek dočasnému hendikepu sa ale Radovi súpera Rasťa podarilo v duelantskej stodole poraziť, pričom ešte krátko pred súbojom malo dôjsť ku kurióznej situácii, na akú upozornil nejeden rozhorčený divák.

farma duel

,,Všimli ste si v jednej upútavke, že mal zalepené druhé oko?” postrehla Slovenka, ku ktorej sa súhlasne pridalo niekoľko ďalších ľudí. ,.Áno všimla, celé je to divadlo. Myslím tým celú Farmu. Zle zvládnuté,” pohoršovala sa ďalšia. Kým jedna strana televíznych nadšencov je presvedčená o tom, že monokel na ľavom oku bol len zinscenovanou záležitosťou, druhá časť národa sa nestačií chytať za hlavu.

,,Dajte si pásku na ľavé oko a pozrite sa do zrkadla. Réžia si vyberie pohľad, aký jej pasuje. Niekto chýbal na fyzike v ZŠ,” ozval sa pobavený muž. ,,Je to stranovo obrátený záber. Trochu premýšľajte,” tento postoj potvrdila iná reakcia. Hoci by sa zdanlivý omyl v súťaži dal logicky vysvetliť, mnohé osoby sú presvedčené o tom, že úraz, spôsobený nevôľou založiť si ochranné okuliare, bol len ďalšou hrou zo strany tvorcov súťaže, ktorá sa mala prejaviť nechcenou chybou pri zalepovaní oka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma.markiza