Nie len pred „oltár“ ale rovno i televízne kamery sa postavil ďalší párik zo šou Svadba na prvý pohľad. Divákom sa však na dvojici Júlii a Ľuba od začiatku niečo nezdalo a podľa všetkého mali skutočne pravdu. Nevesta totiž prehovorila o tom, čo sa dialo v zákulisí.

Zatiaľčo úspešná modro-žltá televízia zaryto tvrdí, že sa účastníci kontroverznej reality šou prihlásili a následne boli testovaní odborníkmi, podľa mladej Júlie to bolo úplne inak. Novopečená televízna manželka totiž povedala skutočnú pravdu o tom, čo sa stalo predtým, než povedala svoje „áno“.

Júlia je totiž verejne vystupujúcou „tváričkou“ sociálnej siete YouTube, kde pridáva videá v anglickom jazyku. Podľa jej slov ju po publikovaní jedného z nich oslovila réžia na spoluprácu, pričom dlhšiu dobu zvažovala jej prijatie. „Pred rokom, po tom, ako som uverejnila svoje video na YouTube, ma kontaktovala miestna televízia s ponukou zúčastniť sa pripravovanej reality šou,“ uvádza otvorene.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Je tak oficiálne potvrdené, že minimálne jedna dvojica bola „umelo vytvorená“ bez zaslania akejkoľvej prihlášky. Otázne však je, či takto postupovala réžia aj pri tvorbe ostatných párov alebo sa skutočne jedná o lásku založenú na pokusoch a vede. Čo myslíte vy?

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram