Sympatická moderátorka Zlatica Puškárová (39) prehovorila o dávnejšej zdrvujúcej udalosti, ktorá vstúpila do jej života. Keď mala 18 rokov, zasiahla ju a jej rodičov skľúčujúca správa. Bolo to tesne pred stužkovou, keď prišli výsledky krvných testov. Na základe nich diagnostikovali moderátorke rakovinu žalúdka!

Obrovský šok a obava o Zlaticin život vzbudili v rodičoch nedôveru. S krutým verdiktom sa nedokázali a ani nechceli zmieriť. Zariadili preto, aby ich jediná dcéra podstúpila ešte ďalšie kontrolné vyšetrenia. Urobili veľmi správne. Výsledky nakoniec preukázali, že lekári sa pomýlili a vyvrátili tým stanovenú hrôzostrašnú diagnózu.

Populárna moderátorka aj na základe tejto nepríjemenej životnej skúsenosti pôsobí ako jedna z ambasádoriek projektu zameraného na boj proti rakovine prsníka. Snaží sa tak dodať odvahu a bojovnosť ženám, ktoré táto zákerná choroba postihla.

 

😄víkendová pohoda, pls nech ešte toto super leto nekončí❤️domaciLook#ziadneVelkéUpravy😄

A post shared by Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova) on

 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.