Dnes (pondelok) otriasla slovenským šoubiznisom šokujúca správa o rozchode MMA zápasníka Gábora Borárosa a influencerky Moniky Jakliovej. Čerstvá mamička prežíva chvíle, aké by sa jej neprisnili ani v najhošom sne.

Ešte 5. apríla, kedy Gábor oslavoval 30-tku a Monika mu zároveň venovala ten najkrajší darček v podobe zdravého bábätka, sa zdalo, že obaja prežívajú dokonalé šťastie. O tri týždne neskôr sa však ukázalo, že medzi dvojicou idylka zrejme nepanovala. Bývalý účastník šou Survivor sa mal totiž už v tom čase stretávať s inou ženou.

gabor boraros

,,V najhoršom sne by sa mi nebolo bývalo snívalo, že sa toto stane práve mne. Nikto nie je bez chyby, ani ja, ale toto som si nezaslúžila. Nechápem však ani tú ženu, ktorá mala náladu na muža, o ktorom vedela, že jeho nevesta je práve teraz v nemocnici a privádza na svet ich spoločné dieťa,“ zdôverila sa na Instagrame kráska, v ktorej koži by sa nechcela ocitnúť žiadna z nás, nieto ešte čerstvá mamčika. Ako sa ďalej vyjadrila, nikto jej nikdy neublížil tak ako teraz otec jej dcérky Zorky.

,,Čo však neznesiem, sú zbyčoné klebety a takto som naliala čistého vína a aspoň ja som sa chlapsky postavila zoči voči problému,“ napísala Monika, ktorá napriek bolesti jasne uviedla, že Gábor naďalej ostáva súčasťou života ich spoločného dieťatka. Čo sa týka známeho športovca, ten o rozchode zatiaľ mlčí.

Zdroj/Foto: Instagram/monika_jakliova, boraros_gabor, Facebook/Mónika Jákliová