Utorkové ráno odštartovala šokujúca správa o kríze vo vzťahu speváčky Dominiky Mirgovej. Jej manžel sa má stretávať s inou ženou. Po pár hodinách na informáciu zareagovala aj známa umelkyňa, ktorej, pochopiteľne, nebolo veľmi do reči.

Nad idylickým vzťahom visí čierny mrak. Po siedmich rokoch manželstva si Dominika Mirgová a jej manžel Peter prechádzajú náročným obdobím. Otecko osemročného Peťka si údajne našiel novú spriaznenú dušu Kláru, ktorá už na Instagrame zverejňuje aj jeho fotky.

,,Môj vitamín Z,“ napísala neznáma kráska k fotografii partnera populárnej speváčky, ku ktorej doložila aj veľké srdiečko. Rovnako ako fanúšikovia ostala v šoku i samotná Dominika. Tá podľa informácií portálu Odzadu o ničom netušila.

„Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ znejú Domčine prvé slová komunikované cez manažérku Luciu Medveďovú.

„Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,“ doplnila zarmútená mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Odzadu.sk | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial