Po tom, ako Meghan Markle v máji minulého roku priviedla na svet synčeka Archieho,  začala čeliť otázkam, ako to už býva zvykom, ohľadom druhého dieťatka. Jeho plánovanie vôbec nebolo nereálne, krásna Američanka dokonca priznala, že už o pár mesiacov mohla byť dvojnásobnou mamou. Avšak to, že nosila pod srdcom ďalšie bábätko, sa verejnosť dozvedela až po tom, čo vojvodkyňa šokovala informáciou, že má za sebou bolestivý potrat.

Od doby, ako sa Meghan Markle stala mamou, sa v spojitosti s jej menom už niekoľkokrát skloňovalo, že s manželom, princom Harrym očakávajú druhý prírastok. Ako sa ukázalo, pri posledných takýchto tvrdeniach nešlo iba o klebety, 39-ročná bývalá herečka bola naozaj tehotná.

V článku, ktorý Meghan napísala pre americké noviny New York Times, sa vrátila spomienkami do júla, kedy zažívala zrejme najbolestivejšie životné obdobie. Jedno obyčajné ráno, kedy spravila raňajky, nakŕmila psov a učesala sa, sa zmenilo na horor. Po tom, ako vybrala Archieho z postieľky a vymenila mu plienku, zacítila v bruchu veľký kŕč…

,,Okamžite som so synom, ktorého som držala v náručí, spadla na kolená, a začala mu speivať uspávanku, aby som ho upokojila. Ale vedela som, že je zle,” uviedla vojvodkyňa zo Sussexu. Vraj už v tú chvíľu si bola istá, že jej synček prichádza o súrodenca.

,,Po niekoľkých hodinách som ležala v nemocnici, môj manžel bol celú dobu so mnou a držal ma za ruku. Dlaň mal vlhkú, pobozkala som mu hánky. Bola mokrá od našich sĺz. Čumela som na studené biele steny, moje oči pohasli. Snažila som sa predstaviť si, ako sa z toho dostaneme,“ napísala Meghan, v ktorej koži by nechcela byť žiadna žena, túžiaca po dieťatku.

Zdroj: nytimes.com | Foto: Twitter,  hdwallsource.com