Novinka z produkcie TV JOJ okamžite chytila za srdce tisíce divákov. Môže za to nielen skvelé herecké obsadenie, ako Nela Pocisková, Richard Autner či Marián Mitaš, ale aj zaujímavé ľudské príbehy inšpirované realitou. V zatiaľ poslednej časti Nemocnice jednu z epizódnych postáv stvárnila mladá slečna, ktorá si zahrala rebelku Klaudiu. Viacerí možno ihneď spozorovali, o koho ide… a niektorým možno bola iba povedomá.

Meno Sabrina Grláková zrejme väčšine veľa nehovorí, no vedzte, že ide o herečku, ktorá odštartovala kariéru už v piatich rokoch. Na pľaci sa pravidelne objavovala vedľa slovenských hviezd, ako sú Diana Mórová a Vlado Kobielsky. Reč je o seriálovej rodinke Švehlovcov z trháku Panelák, v ktorom Sabrinka až do svojich desiatich rokov stvárňovala dcéru spomínanej dvojice – Terezku.

Tvár talentovanej tínedžerky sme neskôr mohli vídať aj v ďalšom obľúbenom seriáli Milenky, kde si dievčatko zahralo Mišinu (Soňa Norisová) dcéru. Po dlhšej televíznej odmlke dostala dnes už 14-ročná slečna opäť príležitosť zažiariť pred kamerami, a to práve vďaka jojkárskej novinke Nemocnica. Rolu Klaudie, ktorá mala po požití alkoholu žaludočné problémy, zvládla Sabrinka na jednotku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sabrina Grláková

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/nemocnica_tvjoj, didi_morova_neoficialni