Aj vám sa občas stáva, že vidíte nejakú povedomú tvár a ani za toho pána si neviete spomenúť, odkiaľ ju poznáte? Podobný chrobák sa možno dostal do hlavy i viacerým divákom seriálu Oteckovia, v ktorom sa po boku ostrieľanej Peťušky objavila nová postava. Jej predstaviteľka je v umeleckej brandži známou firmou!

V seriáli Oteckovia sa najnovšie objavila postava menom Mira, ktorá sa predstavila v úlohe kamarátky jednej z hlavných protagonistiek Peťušky. Tá ako správna obchodníčka ponúkla svojej priateľke vyrovnávač nosa, nakoľko sa jej zdalo, že ho nemá vôbec ideálny.

Ak ste si aj vy pri pohľade na Miru kládli otázku, odkiaľže ju len poznáte, máme pre vás odpoveď! Novú klientku kučeravej plavovlásky si zahrala Petra Sedláková. Toto meno vám možno nič nehovrí, keď sa ale povie Petra Humeňanská, určite si väčšina z vás spomenie na prvú sériu speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar, ktorá v roku 2004 spôsobila v našej krajine doslova šialenstvo, aké tu dovtedy ešte nebolo.

Peťa, ktorá vo finále skončila na desiatom mieste, sa dodnes venuje spevu a herectvu, ktorého kombináciu napokon i vyštudovala – odbor muzikálové herectvo. Rola v Oteckoch tak bola pre ňu rozhodne hračkou!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra v Slovensko hľadá SuperStar 1

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Facebook/PETRA Humeňanská – Speváčka