V zatiaľ poslednom kástingovom kole šou SueprStar predstúpila pred porotu Kristína Vargová, ktorá pôsobila viac než sebavedomo. Za kráskinou suverenitou možno stál i fakt, že nešlo o jej prvú kamerovú skúsenosť. Kika má totiž za sebou aj iný veľký projekt!

Kristínu si diváci SuperStar budú v budúcnosti rozhodne pamätať vďaka jej neskromnému tvrdeniu, že vie iným čítať myšlienky. Či sa 21-ročnej brunetke v hlave premietalo i to, že postúpi s odretými ušami, nevedno, v ľuďoch však svojimi 5-timi minútami slávy, otrasanými nemalým sebavedomím, zanechala rozporuplné reakcie.

Okrem talentu však Kike nemožno uprieť jej atraktívny vzhľad, za ktorý jej zložila poklonu i jedna z najočarujúcejších žien československého šoubiznisu, členka poroty – Monika Bagárová. Nuž a včera večer možno málokto vedel, že sa nepozerá len na ambicióznu mladú speváčku, ale aj býalú finalistku súťaže krásy Miss Universe SR.

Ak vám teda bola Kristína známa, teraz už viete, že to bola práve preto, že v roku 2018 bojovala o prestížny titul Miss. Umiestnila sa dokonca na krásnom treťom mieste, kedy sa stala druhou vicemiss. To, či sa bude usmievavej Bratislavčanke rovnako dariť aj v šou, v ktorej najväčšiu rolu zohráva spev, uvidíme až neskôr.

Kristína v Miss Universe

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Markíza.sk, Facebook/Miss Universe Slovakia, Instagram/tvmarkizaofficial