O parádny rozruch sa prednedávnom postarala záhadná snímka jednej z najobľúbenejších slovenských herečiek priamo z prebiehajúceho pôrodu. Zuzana Mauréry, tlačiac vo veku 51 rokov bábätko, bola okamžite zasypaná otázkami od nič netušiacich fanúšikov, ktorí z prekvapivého záberu ostali absolútne zmätení.

O tom, že sa Zuzana Mauréry roky radí medzi prvotriedne umelkyne, svedčí aj minuloročné víťazstvo v diváckej ankete OTO. Kučeravá brunetka aktuálne hviezdi v kultovom markizáckom seriáli Oteckovia, kde sa väčšinou preukazuje ako dáma vo vyššom postavení, držiaca sa vlastných zásad.

zuzana maurery oteckovia

Práve vďaka ostro sledovanému rodinnému programu sa herečkina základňa obdivovateľov v uplynulých rokoch značne rozrástla, no zdá sa, že viacerí ľudia o jej súkromnom živote takmer nič netušia. Keď sa totiž na fanúšikovskom profile uznávanej hviezdy zjavil záber z pôrodného lôžka, desiatky priaznivcov si kládli jedinú otázku: ,,Ona bola tehotná???”

Niektorí novinku vzali ako hotovú vec a Zuzane svorne gratulovali, prípadne sa rovno pýtali na pohlavie novorodeniatka. Je priam zarážajúce, že v prípade takejto známej osobnosti, neustále sa objavujúcej na televíznych obrazovkách, dokázala len hŕstka divákov zachovať chladnú hlavu. ,,Však bola tehotná v Hrobároch,” oznámila pozorná Slovenka, naznačujúc, že sa v tomto prípade jedná len o ukážku zo zákulisia natáčania.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana maurery porod

Zdroj|Foto: Instagram/zuzana_maurery