Jedna z členiek svetoznámeho klanu Kardashian vhúpla počas uplynulého víkendu do manželstva. Stalo sa tak po tom, čo začiatkom apríla spravila rozruch svadbou v Las Vegas. Tentokrát však išlo už o oficiálnu slávnosť.

Kourtney Kardashian a bubeník Travis Barker so svojím vzťahom nezaháľali. Ani nie po roku sa zasnúbili a pár mesiacov nato si už povedali áno. Najprv síce išlo iba o poriadny žúr po udeľovaní cien Grammy, keď dvojicu v Las Vegas zosobášil „farár“ v kostýme Elvisa Presleyho, no v nedeľu sa zo zaľúbencov stali oficiálni manželia.

Druhá svadba celebritného páru sa konala na úrade v Santa Barbare iba v úzkom kruhu, do ktorého sa nedostali ani deti manželov, rodičia či slávne sestry. Celá rodina sa zrejme zabaví až na tretej svadbe naplánovanej v Taliansku. Hviezda reality show tak tomu zrejme prispôsobila i róbu.

43-ročná Kourtney povedala áno o tri roky staršiemu Travisovi v bielych obtiahnutých mini šatách značky Dolce-Gabbana. Nakoľko jej siahali tesne pod zadok a z výstrihu jej kypeli prsia, nešlo zrovna o najromantickejšou voľbu. Okrem svadobného outfitu však nevesta prekvapila i bordovými lodičkami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kourtneykardash, Twitter