Dlhé mesiace médiá i fanúšikovia polemizovali o skutočnosti, či je najmladšia kráska z rodu Kardashian – Jenner tehotná, nakoľko sa brunetka absolútne stiahla z verejného života. 20-ročná hviezda reality show ,,Keeping Up with the Kardashians“ však konečne prelomila mlčanie a svetu predstavila svoju prvorodenú dcérku!

Žiadne vystúpenia, rozhovory, správy, iba voľné oblečenie a tepláky! Kylie Jenner, ktorá je jednou z najsledovanejších osobností súčasnosti, dokázala dlhých 9 mesiacov utajovať svoje prvé tehotenstvo! Ako brunetka uviedla vo svojom rozsiahlom statuse, publikovanom na sociálnej sieti Instagram, na úlohu matky sa chcela pripraviť čo najpozitívnejšie bez stresu a v zdraví. Hviezda vie, že jej bábätko by pociťovalo všetok stres a emócie spolu s ňou, a preto sa rozhodla pre túto cestu.

Hviezdička, ktorá 1. februára porodila dieťatko raperovi Travisovi Scottovi, ďalej uvádza: „Tehotenstvo je tá najkrajšia, najsilnejšia vec, ktorá mi úplne zmenila doterajší život a ja som si nechcela nechať ujsť ani jeden moment. Vážim si mojich priateľov a obzvlášť moju rodinu, ktorá mi pomáhala zvládnuť toto výnimočné obdobie v takom súkromí, ako to len bolo možné. Moje nádherné a zdravé dievčatko prišlo na svet prvého februára a ja som sa nemohla dočkať, aby som sa s vami o to podelila. Nikdy som sa necítila šťastnejšia a milovanejšia,“ zakončila svoj status Kylie. Okrem statusu však brunetka publikovala na YouTube aj emotívne video, v ktorom je okrem priebehu celého tehotenstva vidieť aj malé, čerstvo narodené bábätko. A my k malej Kardashianke srdečne blahoželáme! :)

Autentické video s prvými zábermi bábätka, ktoré natočila Kylie pre svoju dcérku

Zdroj: YouTube, Instagram