Televízia Markíza priniesla na svoje obrazovky druhý diel kontroverznej šou Svadba na prvý pohľad, v ktorej sme opäť mohli vidieť poriadnu dávku napätia, strachu, ale aj radosti. Tú však určite neprežíval Braňo, mladíkovi totiž odborníci oznámili verdikt, že preňho nevestu nenašli. A ak vám po celý čas behala hlavou otázka, odkiaľ jeho tvár poznáte, máme pre vás odpoveď!

30-ročný Braňo to očividne so ženami nemá jednoduché. Zrejme aj to ho podnietilo k tomu, aby skúsil šťastie v odvážnej televíznej šou Svadba na prvý pohľad, kde by spoznal svoju budúcu manželku až priamo pred oltárom. A hoci sa pohľadný mladík, pracujúci ako obchodný zástupca, javil naozaj perspektívne, “vzťahový” tím mu, bohužiaľ, spomedzi kandidátok na vydaj ideálnu partnerku nenašiel.

Pre seriózne pôsobiaceho fešáka v obleku, ktorý pred kamerami niekoľkokrát spomenul túžbu po rodine, to však nebola prvá televízna skúsenosť. Pred dvomi rokmi sme ho totiž mohli vidieť v inom kontroverznom projekte, pričom taktiež išlo o zoznamku.

Ak sa vám zdal teda Braňo známy, je to zrejme práve preto, že účinkoval v jojkárskom programe Take Me Out, kde absolvoval rande s najvýraznejšou šelmičkou, dnes už šťastnou maminou, Simonou Butinovou. Dvojica si ale vôbec nesadla. ,,Ako jeho partnerka by som určite nechcela byť, ďalšie rande nie, určite nie,” zneli v tom čase slová prsnatej čiernovlásky, podľa ktorej sa k nej nápadník správal až príliš odvážne – zaspomínať si na to môžete v priloženom videu.

Braňo v Take Me Out

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Markíza.sk, YouTube