Spevácka šou The Voice Česko Slovensko uplynulú nedeľu zažila vyraďovacie K.O. kolo, kedy sa súťažiaci z Kaliho tímu popasovali o postup do ďalšej fázy. Napriek skvelým výkonom a obrovskej snahe uspieť sa ale niektorí obľúbenci z postupu nakoniec netešili. Mohla stáť za ich vypadnutím udalosť, o ktorej sa rozhovorila súťažiaca Monika Drgáňová?

Nadaná brunetka si v poslednej epizóde na vlastnej koži okúsila, aké je to ocitnúť sa v obávanej zóne ohrozenia. Pred vyradením zo súťaže ju však zachránilo rozhodnutie porotkyne Jany Kirschner, ktorá dala vo svojom tíme Monike druhú šancu.

the voice

Speváčka ale v zákulisí prezradila niečo, čo zrejme malo ostať len medzi účinkujúcimi. Česká moderátorka Šarlota totiž naznačila, že niektoré hviezdy zo šou The Voice svedomité prípravy na bezchybný výkon vymenili za zábavu, ktorá pre nich mohla predstavovať isté oslabenie počas vystúpenia.

Monika tak okamžite reagovala a priznala, že deň pred dôležitým natáčaním sa na hoteli skutočne konal večierok. ,,Prišli k nám chalani z jedného tímu, pekne nám zahrali a zaspievali – bola to taká milá párty,” prezradila speváčka so smiechom, ktorá ale zároveň dodala, že aj takéto akcie sú skvelou príležitosťou pre udržiavanie dobrých vzťahov medzi spevákmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Thevoiceceskoslovensko, YouTube