Finálový týždeň na farmárskom statku je už v plnom prúde, pričom súťaž o 75 tisíc eur opustili ďalší dvaja farmári. Kým Mišo Gajdošech sa s prehrou pomerne hladko vyrovnal, opačný prípad vidíme u Renáty Greschner. Niektorí diváci dokonca atakujú televíziu s podozreniami, že posledný súboj údajne nebol úplne v poriadku.

Včera sa v rybárskej osade odohrala poriadna dráma. Náročná disciplína s tlačením ťažkých sudov dala zabrať každému z aktérov. Po ukončení súboja sa najviac radovala Karin, ktorá bola zo všetkých žien najšikovnejšia. Jej súperka Renáta tak na ťažké sudy doplatila a s hrou sa napokon lúči.

renata farma

Skúsená hráčka tento neľútostný ortieľ niesla veľmi ťažko a natešenej Karin dala pocítiť, že s výsledkom nie je vnútorne stotožnená. Či je jej hnev skutočne oprávnený – to je otázne. No pravdou je, že po zverejnení konečného rozhodnutia sa na oficiálnom profile reality show Farma objavili vyjadrenia od rozhorčených divákov, ktorí podozrievajú organizátorov súťaže z podvodu.

Niektorí ľudia si totiž myslia, že prostoreká plavovláska mala ľahší sud než vypadnutá hráčka. “No neverím, že Karin mala rovnako ťažký súd ako Dada a Renáta. A že predbehla aj chlapov… Ja mám pocit, že tá Markíza drží Karin,” znie jeden z vyčítavých komentárov na sociálnej sieti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Na negatívne ohlasy zareagovala aj samotná Karin Dvořáková, ktorá to už nemohla vydržať. Keďže je všeobecne známe, že všetci účastníci vidieckej šou sa už nachádzajú v pohodlí svojich domovov, blondínka sa neštíti ani verejných vyjadrení. Prostredníctvom sociálnej siete tak neprajníkom posiela jasný odkaz, ktorým by chcela dať veci na pravú mieru.

karin farma

Zdroj: Instagram/Karinnet | Foto: Instagram/Karinnet, YouTube, Facebook/Farma