Moderátor spravodajstva Viktor Vincze si za svoje aktivity na sociálnych sieťach neraz zlízne poriadnu dávku kritiky, avšak on v snahách vplývať na ľudí nepoľavuje. Kým jeho vášeň pre ochranu životného prostredia sa zväčša stretáva s pozitívnymi ohlasmi, nedávne slová o pravom šťastí v manželstve s Adelou vyvolali rozpačité emócie. Keď totiž prišla na rad otázka od rozhodeného fanúšika, 29-ročný moderátor odpovedal tak, ako by dokázal len máloktorý chlap!

Viktor požiadal svoju vyvolenú o ruku počas živého vysielania Telerána pred zrakmi celého národa. Mnohé veci zo súkromia manželov sa teda stávajú verejnými, nakoľko sa o pocity a zdieľanie spoločného života delia aj s médiami.

Adela Viktor Vincze

Slávny markizák sa nevyhýba ani citlivým témam, na jeho instagramovom profile sa neraz preberajú mimoriadne osobné záležitosti či nevšedné vyznania lásky smerom k obľúbenej moderátorke. ,,Som manželom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre,“ ženatý mladík prekvapil pohľadom na manželstvo, aký sa zaužívanému spoločenskému konsenzu tak trochu vymyká.

Nepochopenie prejavil i neznámy priaznivec, ktorý Viktora postavil pred hypotetickú situáciu, pričom sa dožadoval otvorenej odpovede. ,,Aha… Takže ak by sa Adele niečo stalo, život ide ďalej? Myslím tým, že však si nastavený tak, že ona nebola zdrojom môjho šťastia, takže dokážem byť aj naďalej šťastný? Stále nechápem niekedy tvoje zmýšľanie, nič v zlom,“ zaskočený Slovák vôbec nerozumel tomu, ako môže mať zamilovaný muž ku vzťahu so zbožňovanou ženou takýto triezvy náhľad.

Svojrázne vysvetlenie

Hviezda Televíznych novín neváhala ani chvíľku – Vincze objasnil, že napriek hlbokému žiaľu zo straty drahej polovičky by sa predsa len musel naučiť bez nej žiť. ,,Samozrejme, že by som bol smutný, veď keď stratíš niekoho milovaného, tak si smutný. To nemá nič spoločné s tým, ako máš vnútorne nastavené šťastie. Súčasťou šťastia je aj pokora a prijatie vecí, ako sú. Nech sa to zdá byť akokoľvek ťažké, skôr či neskôr by mal človek prijať všetko. Bez toho šťastie neexistuje. Aj za tým najhlbším smútkom vie byť v duši pokojná hladina šťastia. Lebo vo finále áno – život ide ďalej,“ tvrdí známy fešák, avšak to, ako by sa zachoval v realite, nevie z hlavy predpovedať zrejme nikto…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela Viktor Vincze

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze