Po tom, ako sa Gábor Bokor zúčastnil projektu Česko Slovensko má talent, stúpla jeho sláva závratnou rýchlosťou. Len pár mesiacov po skončení šou sa tak Boki radí k našim najobľúbenejším raperom, pričom svoju pozíciu v špičke potvrdil i najnovším hitom Dík mám sa dobre.

Boki je jasným príkladom toho, že v súťažiach nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Raper zo Šamorína totiž v šou Česko Slovensko má talent síce skončil na druhom mieste, no jeho kariéra sa i tak rozbehla raketovou rýchlosťou.

Modrookému fešákovi vyšiel pred pár dňami nový album Vamos – nájsť na ňom môžete spolupráce so zvučnými menami, ako je Majk Spirit a Dominika Mirgová, či nadupaný singel s poriadne nákazlivým refrénom Dík mám sa dobre, ktorý je pokračovaním skladby Ďakujem dobre.

,,V treku opisujem, prečo sa mám dobre a ľuďom chcem poukázať na to, že aj oni sa môžu mať dobre, keď budú mať pri sebe správnych ľudí,” prezradila nám mladá krv slovenského rapu. Boki k novinke natočil i klip, a to pod taktovkou šikovného chalaniska Daniela Andela z Nitry.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk, YouTube | Foto: Instagram/bokmajster