Bol to úspech alebo prehra? Boki sa s odstupom času vyznáva zo svojich pocitov po obľúbenej súťaži Česko Slovensko má talent a prezrádza plány do budúcna, s kým chce spolupracovať a aj to, či ešte niekedy plánuje maľovať.

„Ja si myslím, že to bol úspech, jednoznačne, pretože vyhrať druhé miesto v šou Česko Slovensko má talent, to nie je sranda.“ Týmito slovami hodnotí vychádzajúca hviezda slovenského rapu Gábor BOKI Bokor svoje pôsobenie v obľúbenej jojkárskej šou, ktorá mu jednoznačne veľmi pomohla poriadne naštartovať sľubnú kariéru. Kým do jeho televízneho vystúpenia mala napríklad pieseň Ďakujem dobre na YouTube približne 2500 pozretí, po účinkovaní pred kamerami sa počet vzhliadnutí zvýšil na 800 tisíc, čo Boki hodnotí ako svoj obrovský úspech.

„Dosť ľúdí to nechápalo, ako je to možné, že raper ide do Talentu,“ spomína na reakcie svojho okolia. „Nech to vyskúša hocijaký raper, nech dôjde do Talentu a potom sa uvidí,“ dnes radí všetkým s podobným zmýšľaním.

Na otázku, ako to vidí so svojou doterajšou prácou a či ešte bude niekedy v živote maľovať bytovky, sa pousmial. „Ešte som pracujúci človek, ale myslím si, že od januára sa to zmení, pretože pracujem na novom albume, mám strašne veľa koncertov a nebudem to stíhať.“ Zatiaľ ale ešte stále maká v bežnej robote a maľuje so svojím otcom a bratom.

Boki nechce dopadnúť ako mnohí pred ním, ktorí po Talente zažiarili a rovnako rýchlo aj zhasli. Chce byť stále produktívny, pracovať na nových klipoch. Verí, že sa v šoubiznise nestratí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V súčasnosti má obľúbený nováčik vo svete slovenského rapu k svojim piesňam 10 videoklipov a v krátkom čase pripravuje vydanie ďalšieho. Fanúšikom sľubuje, že sa je na čo tešiť. Jednoznačne potvrdil spoluprácu so živou kapelou, ktorá ho sprevádzala počas vystúpení v Talente. Hoci spolu trénovali len niekoľko dní, porota i fanúšikovia mali pocit, že sú dokonale zladení, akoby spolu hrali už roky. Boki nevylúčil ani možnosť, že sa na jednom z jeho koncertov môže objaviť aj nádejná mladá bubeníčka Nikoleta Šurinová, ktorá ho v Talente porazila. Na túto spoluprácu sa tak veľmi tešíme.

Zdroj: topstar.noviny.sk| Video: YouTube | Foto: Instagram/bokmajster