Určite si mnohé z vás rady zaspomínajú na sympatického Gábora Bokora, ktorý sa predstavil ako nádejný účastník minuloročnej série šou Česko Slovensko má talent. 24-ročný fešák na pódium vykročil s vlastnou hudobnou tvorbou, schopnou chytiť fanúšikov za srdce či prinútiť k zamysleniu. Rok po skončení súťaže sa strieborný finalista teší z rozbehnutej kariéry a chytľavého spoločného duetu s porotkyňou Martou Jandovou.

Začiatkom decembra minulého roka stáli na pódiu pred prísnou porotou dvaja mladí ľudia – bubeníčka Nikoleta a o niečo starší raper Boki. Z víťazstva sa síce vtedy tešila milučká muzikantka, no ani tmavovlasý sympaťák rozhodne neupadol do zabudnutia.

cesko slovensko má talent

Nadaný hudobník nedávno dokonca vypustil nové CD s názvom Vamos, obsahujúce množstvo rytmických skladieb, aké vždy vychádzajú priamo z jeho vnútra. V tohtoročnom finále, kde sa z výhry radovala 16-ročná speváčka Margarétka Ondrejková, to odpálil ako pán, keď naživo odprezentoval čerstvý duet naspievaný s českou ikonou Martou Jandovou.

boki marta jandová

Dvojica si spolu “strihla” niekoľko minútové vydarené vystúpenie s piesňou vyzdvihujúcou prirodzený talent v ľuďoch. Číslo bolo o to úprimnejšie, že obidvaja hlavní aktéri presne vedeli, o čom spievajú, nakoľko sú neodmysliteľnou súčasťou populárnej talentovej súťaže. Nádherný hit si taktiež vyslúžil obrovské ovácie a množstvo pozitívnych ohlasov na sociálnych sieťach. Nech sa páči, vypočujte si novinku, akú nedostanete z hlavy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/bokmajster, marta.jandova