Jeden z najobľúbenejších a najpočúvanejších slovenských raperov Separ sa prostredníctvom sociálnych sietí prihovoril fanúšikom so šokujúcou správou. Michael Kmeť priznal, že v posledných mesiacoch bojoval so zákernou rakovinou, no z jeho slov je cítiť obrovskú nádej, pozitívne naladenie a hlavne pokoru. Ako je na tom aktuálne známy interpret?

Zarážajúcu správu o vlastnom zdravotnom stave sprostredkoval sám Michael Kmeť alias Separ v príspevku na Instagrame, kde oznámil sledovateľom, že mu bola diagnostikovaná rakovina. Nebolo času nazvyš a Pirát okamžite začal s chemoterapiou. Svoj ťažký boj pred verejnosťou tajil a s pravdou vyšiel von až teraz.

,,Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii. Áno, rakovina,“ začína šokujúci príspevok milujúci otec. ,,Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil. Netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť,“ prezrádza Separ o svojej liečbe. ,,Jeden nádor mi vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že to hovädo sa už stihlo rozrásť do iných častí tela.“

I keď posledné mesiace boli pre tohto interpreta ťažké, spomína aj na svetlé momenty. Okrem toho, že sa stal najpočúvanejším slovenským interpretom roku 2020 na spotify a vydarila sa mu zmena značky na HoodHero, našiel pozitívum v aktuálnej epidemiologickej situácii.

,,To, že nebola OG tour kvôli korone, mi nakoniec úplne zahralo do kariet, pretože som nemusel vysvetľovať, prečo nehrám, prečo nie je tour a čo je so mnou,“ hudobník uviedol, že pozastavenie vystúpení spôsobilo, že mal dostatok súkromia na to, aby liečbu podstúpil v pokoji.

Ako milujúci rodič spomína Separ i svoje ratolesti. ,,Deň pred odchodom na liečbu som naučil Aničku bicyklovať. Bol to super pocit. Aspoň na chvíľu, keďže som mal plnú hlavu toho, čo bude,“ spomína otecko, ktorý kvôli slabej imunite nevidel deti 2,5 mesiaca. ,,Keď sme sa videli prvýkrát, bolo to jak ohňostroj emocií. UAU! Milujem!“

,,Chemo je fakt zlo, ale dá sa to zvládnuť. Dnes som bol na kontrole, či zabrala. Prvé výsledky hovoria, že ÁNO. Čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral,“ na záver člen skupiny DMS ďakuje najbližším ľuďom a taktiež tým, ktorí sa vyskytli v jeho živote počas tejto ťažkej cesty.

Foto/Zdroj: Instagram/separ_dms