Na statku veľké kamarátky, po vypadnutí zo súťaže úhlavné nepriateľky. Podobný scenár sme zažili v histórii reality šou Farma už viackrát, kedy si dotknutí farmári na sebe nenechávali nitku suchú. Tentokrát sa drsného priebehu dočkala spočiatku zohratá dvojica Rebeka Hlavatá a Nikola Fridrichová, avšak aktuálne naladenie dievčat má od mierumilovných vzťahov na míle ďaleko!

Sebavedomé mešťanky zo západného Slovenska najprv vytvorili v hre o 75-tisíc eur silné spojenectvo, ktorého súčasťou sa stal zvláštnym spôsobom i Henrich Kuľko. Práve on bol hlavnou hviezdou nečakaného milostného trojuholníka, spôsobujúceho jeden konflikt za druhým.

heňo nikol farma

Z veľkých parťáčok sa razom stali nepriateľky, no ani jedna z nich nemieni tej druhej čokoľvek len tak darovať. Po tom, ako sa Niki vyhrážala prostredníctvom sociálnej siete, že sa jej niekdajšia kolegyňa na semifinále za adminku neskryje, prišla od Rebeky ostrá odpoveď.

nikol fridrichová farma

Potetovaná recepčná neváhala slobodnú maminu prirovnať k svojmu bývalému partnerovi, o ktorom prednedávnom prezradila, že ju vraj fyzicky napádal. Z jeho strany malo dokonca prísť skontaktovanie sa s vyradenou farmárkou, čo krásku s plnými perami rozhodne nepotešilo.

,,To je jedna dobrá faloš! Mám pocit, že sú asi rovnakí, lebo ona sa tiež vyhráža všade, kade tade na sociálnych sieťach, že sa uvidíme na semifinále, takže asi vrana k vrane sadá a majú si toho veľa čo povedať,” uviedla Hlavatá, ktorá sa zjavne osobného stretnutia s drsnou mešťankou nebojí a dokonca ju povahovo prirovnáva k násilníckemu bývalému!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rebihlavata | Foto: Instagram/Rebihlavata, Farma.markiza, Youtube, Streamable.com