Zuzana Plačková sa kedysi prezentovala ako jedna z najväčších slovenských provokatérok, neustále vystavujúcich na obdiv vtedy ešte obrovské poprsie či zadok. Ako sa ale hovorí, s vekom rastie aj rozum, a preto je dnes Zuzka na obnažené snímky naozaj skúpa. Najnovšie však na svojom profile poriadne prekvapila.

Známa modelka sa v piatok večer zaradila k mnohým Slovákom, ktorí sa poriadne vytočili na koncerte americkej super hviezdy Nicki Minaj. Dôvod asi väčšina z vás veľmi dobre pozná – po tom, ako raperka nechala fanúšikov čakať vyše štyroch hodín, im oznámila, že svoju šou jednoducho nezrealizuje.

zuzana plackova

Zuzana Plačková sa ale rozhodla, že dá arogantnej venuši ešte jednu šancu, a tak sa za ňou vybrala i do Budapešti, kde síce speváčka opäť meškala, avšak napokon predsa len vystúpila. Spokojná influencerka si tak na ďalší deň mohla v pokoji užiť wellness, z ktorého svojim fanúšikom na Instagrame ponúkla pár horúcich záberov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plackova

Slovenská kráska po dlhom čase ukázala krivky, ktoré má naozaj dokonalé. To, že si Zuzka nechala zmenšiť silikóny z 800 ml na 620 ml, jej tak určite prospelo a dodalo na prirodzenejšom a menej vulgárnom vzhľade. Za pozornosť ale určite stojí aj čiernovláskin guľatý zadoček!

Zuzanine krivky z wellnessu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova