Slovenská popová ikona Dara Rolins priaznivcov v posledných mesiacoch doslova zahrňuje dychberúcimi snímkami z pracovnej i súkromnej oblasti. Kráska si najnovšie zbalila kufre a odletela do Ameriky, kde práve v týchto dňoch absolvuje profesionálne fotenia. Zábery z tejto udalosti však predčili všetky očakávania!

Rolins je známa bohatou charizmou a prezentovaním, aké by jej mnohé ženy mohli len ticho závidieť. Len na Instagrame ju už sleduje viac ako pol milióna ľudí, čo v našich končinách predstavuje obrovský úspech. Práve obdivovatelia obľúbenej plavovlásky ostali z najnovších príspevkov spoza veľkej mláky ako obarení.

rolins

Speváčka absolvovala fotenie priamo na opustenej púšti, kde sa zmenila na poriadne zvodnú šelmu. Dokonalé výrazné líčenie v kombinácii s hodvábnymi čiernymi šatami a božskými krivkami Dary Rolins sa tak pre fanúšikov stali hotovou dychberúcou pastvou pre oči.

Módna diva si za tieto zábery v priebehu pár hodín stihla vyslúžiť tisícky lajkov a množstvo obdivných komentárov, kde ju ľudia prirovnávajú k Rite Ore či nádhernej bohyni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

dara rolins instagram

Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi | Foto: Instagram/Dararolins_vermi, Dararolins.fans

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.