Svadba je pre každú nevestu jedinečným a výnimočným dňom a len máloktorá by si dokázala predstaviť, že jej deň D by mala zatieniť iná žena. Nevesta Miladka (28) však na svojej svadbe s Václavom (24) urobila čosi neobvyklé.

Na bohatej rómskej svadbe v Dubnici nad Váhom sa pred pár dňami sobášil mladý pár a počas hostiny len málokto tušil, čo sa práve chystá. Nevesta si totiž pripravila pre hostí poriadne prekvapenie. Dva týždne pred obradom nachystala na svoju švagrinú “pascu”, o akej sa jej ani nesnívalo.

Keď sa mladomanželka Miladka chystala hodiť svoju kyticu všetkým slobodným ženám, za nevestou už stáli nedočkavé ženy s jastrabým pohľadom zaostreným na cieľ. Vtedy však ešte nikto netušil, že kytica ostane tentokrát nehodená. Svoje kvety podala bez slova rovno do rúk mladej švagrinky Aleny (18). Tá sa nestačila diviť, keď sa pri nej vzápätí zjavil aj jej priateľ Adrián (20) a pokľakol so žiadosťou o ruku. Z mladého páru sa tak stali po spoločnom roku snúbenci a svadobčania mali o to väčšiu radosť. Nevesta pre Nový Čas prezradila, že celú akciu naplánovala so svojím bratom Adriánom a to, že jej švagrinka na chvíľu zatienila svadbu, jej vôbec neprekážalo.

Zdroj: Čas.sk, YouTube | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.