Nie je žiadnym tajomstvom, že naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa rada obklopuje luxusom. Blondínka si veľmi rada dopraje a so svojimi fanúšikmi sa na sociálnych sieťach delí o každý jeden predražený outfit či zábery z exotických dovoleniek. Dominikin “bohémsky” štýl života očividne nepozná hraníc, o čom svedčí aj jej najnovší prírastok na štyroch kolesách!

Dominika Cibulková patrí právom medzi naše historicky najlepšie tenistky a peniaze, ktoré si vymakala tvrdou drinou na kurtoch, si rozhodne zaslúži. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby blondínka pravidelne “nespamovala” svoj profil egocentrickými zábermi, plnými bohapustého luxusu. Viacerí fanúšikovia sú z “novej Domči” sklamaní a všemožne jej odkazujú, aby namiesto výkonov pred objektívom zlepšila tie na kurtoch.

Tenistka však naďalej vedie “bohémsky” život a z rečí ,,obyčajných” ľudí si ťažkú hlavu nerobí. Už dlhšie sa pošepkávalo, že Dominika si zadovážila nové auto, nikto však presne nevedel, o aké vozidlo ide. Vďaka fotke, ktorú na svojom instagramovom účte zverejnil showroom značky Mercedes v Lamači vieme, že ide o Mercedes triedy G (AMG G 63), ktorého cena sa pohybuje od 147 do 200-tisíc eur. Nuž Domča opäť potvrdila, že peniaze jej v prasiatku rozhodne nechýbajú a nám neostáva nič iné, ako jej popriať veľa šťastných kilometrov. :-)

Zdroj: refresher.sk | Foto: Facebook, Instagram, Youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk