Ak chce žena pôsobiť atraktívne, mala by mať vždy upravené aj nechtíky. To je dôvod, prečo mnohé z nás na tie svoje prirodzené často lepia umelé. Týka sa to i vás? V tom prípade si dávajte pozor, aby ste nedopadli ako blgerka Amelia.

20-ročná beauty blogerka Amelia Perrin už od štrnástich rokov navštevovala salón, a to bez jedinej prestávky, v ktorom jej šikovné manikérky vždy na ručičkách spravili akrylové nechty. Po tom, ako sa ale brunetke strhol jeden z nich, sama si dala dole aj ďalších deväť. Pohľad na svoje prirodzené nechty jej však vyrazil dych. Rozhodla sa teda, že sa s ich aktuálnym stavom podelí i s ostatnými dievčatami, aby videli, čo ich môže postretnúť, keď sa od umelých pazúrikov stanú závislými.

Ak ste citlivejšej povahy, predpokladáme, že už len fotky Ameliiných rúk vám spôsobujú bolesti. Ona sama prezradila, že prežívala doslova muky, keďže na niektorých miestach mala nechty strhnuté až do mäsa. Najhoršie to vraj bolo v sprche, kedy sa jej pri stekaní horúcej vody do krvavých nechtových lôžok do očí tlačili až slzy. Dievčina potom našťastie začala brať tabletky biotín, ktoré jej nechty zregenerovali. Navyše ich mala ešte prelepené náplasťami.

Človek by si pomyslel, že táto nepekná a bolestivá skúsenosť Ameliu od ďalších akrylových nechtov odradí. No neodradila, blogerka si to hneď po ich znovuzrodení namierila opäť do salónu, z ktorého vyšla s novými nechtiskami. Pre Daily Mail prezradila, že si je vedomá toho, že ostanú zničené, ale vraj je ešte stále ďaleko od toho, aby sa dostali do poriadku.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter