Dominika Cibulková je už odjakživa veľkou fanúšičkou módy. S outfitmi a vzhľadom jej pomáhá Andrej Kusalík, ktorý je zároveň blízkym priateľom niekdajšej tenistky. Teraz sa otvorene vyjadril k jej štýlu. 

Experimentálne a kontroverzné obliekanie prominentnej mamičky sa u Slovákov často s pochopením nestretáva. Výrazné outfity jej mnoho ráz na sociálnych sieťach skritizovali. Ako to vidí jej osobný stylista?

,,Ona chce byť úplne fashion, úplne iná, takže to je také na nej, že má rada wau efekt,“ uviedol pre Top Star krstný otec synčeka bývalej športovkyne, ktorý spoluprácu s Dominikou vychválil a označil ju za príjemnú. Čo si myslí o internetových útokoch na margo jej spoločenských lookov?

,,Pokiaľ je to kritika od človeka, ktorého rešpektujem, ktorý v biznise niečo dokázal, tak sa nad tým zamyslím a niečo si z toho možno vezmem, ale pokiaľ je to od ľudí, ktorí naozaj v biznise nič nedokázali a prezentujú sa len tým, že sú ochotní verejne rýpať, lebo to nikto z naozajstného fachu neurobí, tak je to také smutno-úsmevné,“ uviedol Andrej, ktorý v minulosti prišiel na Instagrame aj s oficiálnym stanoviskom k negatívnej vlne hodnotení podnikateľky v sieťkovaných šatách.

,,Myslel som si, že stačí si niečo takéto dovoľovať voči našej historicky najlepšej tenistke, matke a žene. Prišlo mi to také až nedôstojné,“ vyjadril sa Kusalík.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/domicibulkova