Prehliadky spodného prádla z dielne Victoria´s Secret sú obrovskou udalosťou vo svete modelingu i šoubiznisu. Veľa mladých a krásnych dievčat má obrovskú túžbu dostať sa na ich mólo, no len malému počtu z nich sa to naozaj podarí. Najväčšou túžbou všetkých ,,anjelikov” je predvádzať tzv. ,,zlatý klinec večera”, ktorým je bezpochyby jedinečná podprsenka ,,Fantasy Bra”.

Grandiózna a jedna z najočakávanejších módnych udalostí roka, Victoria’s Secret Fashion Show, sa bude tentokrát konať už po 21. raz, konkrétne 5. decembra. Aj keď je snom mnohých žien predvádzať pre jedinečnú značku dámskej bielizne, iba máloktorej kráske sa to však skutočne podarí. Úspešná spoločnosť s miliónovými obratmi predstavila svetu meno modelky, na ktorej prsiach budú tento rok všetky oči. Jasmine Tookes bude stredobodom pozornosti, pretože na svojom tele ponesie vskutku vzácny skvost. Tohtoročná ,,Fantasy Bra” je ozdobená 9 000 kamienkami, konkrétne diamantmi a smaragdmi. Táto ,,podprda” stojí ,,LEN” zanedbateľné 3 milióny dolárov!

Here she [email protected] in the 2016 Bright Night Fantasy Bra: $3 million worth of emeralds, diamonds & more, designed by @eddieborgo & hand-crafted by @awmouzannar. Look for her on the runway December 5! 💎 #VSFantasyBra #VSFashionShow

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Nádherná Jasmine Tookes

Mondazzzze

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

 

👄

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

Zdroj/Foto: Instagram, wallpaperswide.us

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.