Českou republikou taktiež zmieta pandémia koronavírusu, poslanci boli preto nútení odsúhlasiť predĺženie núdzového stavu do 14. februára. Jednému z nich ale sprísnené opatrenia zjavne po chuti neboli, keďže na kolegov neváhal slovne aj fyzicky zaútočiť, a to dokonca bez rúška!

Správanie nezaradeného poslanca Lubomíra Volného odsúdilo viacero členov parlamentu. Po tom, ako si odmietol nasadiť v sále ochranné rúško, začal sa vo svojom príhovore uchyľovať k urážaniu predsedajúceho Tomáša Hanzela.

lubomir volny

Ten už ďalej narážky na vlastnú osobu počúvať nedokázal a politikovi vypol mikrofón. To však ešte netušil, čo bude nasledovať! Volný neváhal prejsť priamo k svojmu oponentovi a nevhodným spôsobom sa ďalej uchádzať o slovo.

Do pár sekúnd sa na mieste zhŕklo niekoľko ďalších členov parlamentu a taktiež ochranka s cieľom zamedziť potýčke. Rozzúrený “zástupca ľudu” sa bránil fyzickým útokom – kolegov rukami odstrkoval a udieral, niekto to mal údajne schytať aj päsťou do tváre. Celá poslanecká šarvátka na rokovaní o núdzovom stave a následné reakcie prítomných boli zachytené na videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: ČT24 | Foto/Video: Facebook/ČT24, Streamable.com