17. októbra televízia Markíza informovala o drsnom konflikte, ktorý sa odohral v priestoroch reality šou Farma, v dôsledku čoho bol silný hráč Matej Jurkovič z hry nadobro vylúčený. Diváci tak s napätím očakávali, kedy sa daná bitka odohrá na obrazovkách a o incedente sa dozvedia viac. Dámy, konečne sme sa dočkali!

Takmer tri týždne sa fanúšikovia Farmy nevedia dočkať momentu, kedy Matejovi Jurkovičovi rupnú nervy a podá si jedného zo svojich súperov. Kým doposiaľ boli motív bitky a meno ďalšieho aktéra, ktorý mal po svalnáčovom útoku skončiť v nemocnici, neznáme, dnes je už na základe odvysielanej ukážky viac ako pravdepodobné, že sa obeťou herca pre dospelých stal východniar Rasťo Mojsej.

Farma bitka

Modrožltá televízia naťahovala divákov tak dlho, ako mohla. Niet sa ale čomu čudovať – podľa YouTubera Ondreja z Trenčína v deň, kedy verejnosť informovala o násilí na Farme, stúpla jej sledovanosť o trajnásobok. Dá sa teda predpokladať, že dnes večer trhne Markíza svoj rekord – práve o pár hodín nás totiž čaká poriadne drsná časť.

Už z prvých zverejnených záberov je jasné, že nebude núdza o vystupňované emócie, ústiace do plaču, kriku, vyhrážok a napokon i fyzického útoku, po ktorom sa na statok dostaví moderátorka Evelyn, aby súťažiacim oznámila to, o čom už všetci vieme – Matejove vylúčenie z reality šou. Čo bolo ale príčinou mimoriadne dramatickej situácie, sa dozvieme až z obrazoviek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Streamable, Manmagazin.sk, YouTube