Madonna vydala novú skladbu, ,,Bitch, I´m Madonna”. No aby sa z toho neposrala. Neviemekýmzvaná kráľovná popu opäť odhodila všetky zábrany a pred troma dňami vypustila na svetlo sveta hudobnú novinku obohatenú o niekoľko celebritných kamarátov. 

Madonna spolu s raperkou Nicki Minaj vyprodukovali novú skladbu, ktorej videoklip nápadne kopíruje počin jej kolegyne, Taylor Swift. Napriek tomu, že tá ho vydala ešte minulý mesiac, Lady M. má predsa len náskok a jej management vyhlásil, že klip bol nakrútený ešte nejaký čas pred tým Tayloriným. Celebritná babka v ňom pchá jazyk do úst mladíka, ktorý by mohol byť jej vnukom, promenáduje sa v tigrovaných šatách s umelým ružovým ombré a hádže sa o zem. Všetko by bolo OK, keby sme si pri jej tanci nepredstavovali naše babky, ktoré robia to isté. Každopádne, jej odvaha a energia sú obdivuhodné, skladba ako taká sa dá, na rozdiel od predchádzajúcej, počúvať celkom dobre a ktovie. Možno z nej bude nový letný hit. Ako sa pozdáva vám? :)

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)