Kým David Beckham je úspešný futbalista a model, jeho manželka Victoria patrí k najrešpektovanejším módnym návrhárkam sveta. Umelkyňa, ktorá kedysi patrila do Spice Girls, najznámej dievčenskej skupiny všetkých čias, má zjavne svojho nasledovníka. Spevácky talent po svojej všestrannej mame evidentne zdedil jej najmladší syn Cruz, ktorý sa sveta šoubiznisu zjavne nebojí. Vo svojom voľnom čase totiž prespieval známy hit od Codyho Simpsona a Justina Biebera “Home to mama” a nám sa natíska otázka, či by sa mal začať Justin obávať konkurencie? :)

Video, ako Cruz spieva pesničku idola mnohých dievčat, zavesil na svoj instaprofil hrdý otecko David Beckham. Popis k videu je viac ako výstižný. ,,… Cruz v štúdiu zabil spievanie Home to mama.” Nuž, Vicky a David musia byť na synčeka skutočne hrdí. Chalanisko má talent a Justinovi v ňom pomaly, ale isto rastie konkurencia. Čo hovoríte na jeho výkon vy? :)

I mean come on little man … Cruz killing it in the studio singing Home To Mama … ❤️ 🎤🎤

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Aj Cruz pridal na svoj instaprofil spevácke video!

A post shared by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

Foto/Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.