Aj napriek sláve a miliónom na účte si Justin Bieber hľadá svoju novú lásku tak, ako obyčajní chalani, prostredníctvom internetu. Na Instagrame mu učarovala dievčina, ktorá sa živí ako fitneska. Rozkošná Jessica má ale dvoriaceho speváka “na saláme” a vôbec o jeho pozornosť nestojí. Ak by ste teda Justina chceli zaujať a ponášate sa na ňu, máte vyhraté!

Fitneska z Georgie, Jessica Gobber, zaujala svetový spevácky idol svojimi fotkami na Instagrame. Splnil sa jej doslova životný sen mnohých Justinových fanúšičiek, ktoré by za podobný prejav náklonnosti od Biebera skákali od radosti dva metre od zeme.

“Neuveríte, čo sa práve stalo… Justin Bieber vraj písal na Insta účet posilky, kde robím a pýta sa, kto som, hahahaha WTF,” chváli sa Jessica na svojom Twitteri. Celebritnému fešákovi, ale ďalej odkazuje: “Všetko, čo potrebujem, mám tu!” a pripojila fotku so svojim priateľom. Justin teda zostal zahanbený a odmietnutý, ale na radosť všetkých ostatných dievčat, ktoré by sa s ním chceli vodiť za ručičku – voľný.

Ak sa na Jessicu Gobber ponášate, bude vám pravdepodobne Justinko ležať pri nohách.

Fitneska Jessica Gobber

jessica gobber

jessica gobber

jesicca gobber

jesicca gobberjesicca gobber

Zdroj: maxim.com | Foto: Instagram