Život teenagerských hviezd sa môže zdať na jednej strane rozprávkový, no na strane druhej ako holý boj o prežitie. Kým sú niektorí umelci napriek intenzívnej snahe pre publikum nezaujímaví, taký Justin Bieber sa na nedostatok pozornosti sťažovať rozhodne nemôže. Pri návšteve kaviarne sa musel pred fanúšikmi doslova maskovať parochňou aj oblečením!

Dokážete si predstaviť, že by ste chceli ísť v absolútnej anonymite na kávu či prechádzku mestom, no dotieraví ľudia by vám nedali dýchať? Daň za slávu býva občas skutočne krutá a mediálne známe hviezdy musia jednoducho zabudnúť na bežný život smrteľníka, ktorý si môže len tak bez povšimnutia vyraziť do ulíc. Svoje o tom vie aj Justin Bieber, ktorý si zvolil pre návštevu kaviarne v Amsterdame skutočne kuriózny prevlek. Príšerná parochňa, viditeľne nalepené fúzy a nelichotivé oblečenie mali spraviť zo speváka obyčajného muža, čo sa však nepodarilo a ani v prestrojení neunikol očiam svojich obdivovateliek.

bieb3 bieb2

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)