Andrej Bičan (43) prechádza s manželkou Editou (41) citlivým predrozvodovým obdobím, ale na sociálnej sieti sa stále častejšie chváli milenkou (23) a deťmi. Manželka zrejme situáciu nedokázala prejsť mlčaním a na milenku slovne zaútočila.

Hoci strávil Andrej Bičan s manželkou Editou dlhých 11 rokov a spoločne vychovávajú svoje ratolesti, ich rodinnej idylke zazvonil umieráčik vo chvíli, keď moderátor oznámil blížiaci sa rozvod. Dôvodom síce majú byť nezrovnalosti v manželstve, no pravdou je aj to, že Bičan sa má približne tri roky stretávať s mladučkou milenkou Michaelou z Košíc, a dokonca majú už rok bývať v spoločnej domácnosti.

Pre moderátorovu manželku Editu to určite nie je ľahké obdobie, navyše, na sociálnej sieti zverejňuje fotky s novou milenkou spolu s ich spoločnými deťmi. Práve posledný záber z lyžovačky Bičana Editu poriadne rozladil a podľa Plusky verejne vypenila v komentároch: “Už ťa prosili aj deti, aby si to nerobil. Čo nechápeš?” znela prvá Editina verejná kritika. Hneď za ňou sa však rozohnila oveľa viac: “Prečo provokuješ, Andrej, ak vieš, že to bolí? Michaela Kmecová je morálne dno, rozbila rodinu, tak buď taký láskavý a nepostuj žiadne spoločné fotky s ňou a mojimi deťmi. Ďakujem,” ostro zaútočila na milenku. Vzápätí ale svoje komentáre mala zmazať, a tak nie je jasné, či si jej drsné slová zobral k srdcu moderátor či jeho milenka a splnia tak Edite jej zbožné prianie.

Táto fotka poriadne vytočila manželku Editu
Ešte nedávno na podobnom zábere so svojou rodinou

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.