Po vystúpení Andreja Bičana v šou “Tvoja tvár znie povedome”, v ktorom sa predstavil ako Barbara Haščáková, zostalo veľa ľudí pohoršených. Dôvodom verejného údivu bol fakt, že zabávač si údajne nevhodne uťahoval zo známej slovenskej speváčky, ktorá kedysi trpela psychickými problémami. Tá spomínanú šou videla a Andrejovi posiela odkaz!

Známy zabávač Andrej Bičan si v poslednej časti markizáckej šou “Tvoja tvár znie povedome” podľa viacerých názorov dovolil priveľa, keď vystúpil na pódium ako Barbara Haščáková a parodicky odprezentoval jej skladbu “Sen”. Nevhodný spôsob interpretácie v podaní Bičana mnohým udieral do očí najmä kvôli tomu, že Barbara mala pred pár rokmi vážne psychcické problémy. Kedysi veľmi populárna slovenská speváčka Bičanove vystúpenie videla a dokonca sa k nemu aj vyjadrila!

 

Barbara Haščáková, momentálne žijúca v Amerike, našťastie Bičanovu paródiu na jej skladbu “Sen” zobrala s nadhľadom a pre slovenský denník Nový Čas sa vyjadrila nasledovne: „Andrej je určite vynikajúci šou­men, aj keď ho osobne nepoznám. Ja som sa zasmiala a viem, že ten zabudnutý text bola len komédia. Páčilo sa mi to. Posielam lásku všetkým Slovákom doma.” 

Vystúpenie andreja bičana ako Barbary haščákovej najdete tu!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram