Po vystúpení Andreja Bičana v šou “Tvoja tvár znie povedome”, v ktorom sa predstavil ako Barbara Haščáková, zostalo veľa ľudí pohoršených. Dôvodom verejného údivu bol fakt, že zabávač si údajne nevhodne uťahoval zo známej slovenskej speváčky, ktorá kedysi trpela psychickými problémami. Tá spomínanú šou videla a Andrejovi posiela odkaz!

Známy zabávač Andrej Bičan si v poslednej časti markizáckej šou “Tvoja tvár znie povedome” podľa viacerých názorov dovolil priveľa, keď vystúpil na pódium ako Barbara Haščáková a parodicky odprezentoval jej skladbu “Sen”. Nevhodný spôsob interpretácie v podaní Bičana mnohým udieral do očí najmä kvôli tomu, že Barbara mala pred pár rokmi vážne psychcické problémy. Kedysi veľmi populárna slovenská speváčka Bičanove vystúpenie videla a dokonca sa k nemu aj vyjadrila!

Dal do toho cele ❤❤❤ @andrejbican #tvmarkiza #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #barbarahascakova

A post shared by Tvoja tvár znie povedome (@tvoja_tvar_znie_povedome) on

 

Barbara Haščáková, momentálne žijúca v Amerike, našťastie Bičanovu paródiu na jej skladbu “Sen” zobrala s nadhľadom a pre slovenský denník Nový Čas sa vyjadrila nasledovne: „Andrej je určite vynikajúci šou­men, aj keď ho osobne nepoznám. Ja som sa zasmiala a viem, že ten zabudnutý text bola len komédia. Páčilo sa mi to. Posielam lásku všetkým Slovákom doma.” 

Vystúpenie andreja bičana ako Barbary haščákovej najdete tu!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)