Bojuje so zákernou formou rakoviny, no nevzdáva sa a na tvári jej stále svieti povestný úsmev. Obľúbená moderátorka Aneta Parišková pred niekoľkými týždňami započala radikálnu liečbu chemoterapiou, čo spôsobilo, že jej vo veľkých chumáčoch začali vypadávať vlasy. Rozhodla sa teda pre krok, ku ktorému by nemala odvahu každá z nás – oholila si hlavu a o fotografie sa podelila s celým svetom!

Non-Hodgkinov lymfóm je nádorové ochorenie lymfatických uzlín, a hoci diagnóza pôsobí desivo, nie je neporaziteľná. Aneta Parišková sa teda po prvotnom šoku, ktorý dokázala rýchlo prekonať, pustila do liečby – jej súčasťou sú i chemoterapie.

„Tak už to prišlo. Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov,“ priznala moderátorka, ktorá tento vedľajší dôsledok liečby očakávala. „A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo.“

Dôkazom, že Anetu Pariškovú choroba nezlomila, je, že holenie hlavy využila ako príležitosť trochu sa zabaviť. Než išli teda dolu všetky vlasy, moderátorka si na chvíľu vyskúšala, aké je to byť punkerskou hviezdou. Pristane jej to, však?

Za úžasný prístup moderátorke tlieskame a prajeme jej skoré vyliečenie!

Zdroj/Foto: Instagram/aneta_pariskova_official