Tragédia, ktorá sa stala v malom meste Illinois, prinútila jednu matku k hroznému činu. 21-ročná Shelby Ann neváhala a svoje malé dieťa vyhodila z okna. Jej rozhodnutie však bolo neuveriteľne šľachetné!

Mladá mamička vychovávala svoju mesačnú dcéru menom Keana v rodinnom dome spolu so svojim snúbencom. Nešťastná nehoda, ktorá túto rodinu postihla, im však zmenila život. Shelby bola sama doma s dcérou, keď ich dom neľútostne zachvátili plamene. Okamžite volala na tiesňovú linku, no záchranári stále neprichádzali. Vydesená Shelby nemohla kvôli dymu dýchať, a tak sa rozhodla zachrániť aspoň Keanu. Pripútala dieťa do detskej autosedačky a vyhodila ju z okna, aby jej zachránila život.

Keď prišli záchranári, Shelby už bola mŕtva. Keanu však našli živú a zdravú pred domom v detskej sedačke. Po pár hodinách ju prepustili a vrátili k trúchliacej rodine. Celé mesto bolo z tejto hroznej tragédie otrasené, a preto sa obyvatelia rozhodli zaplatiť rekonštrukciu domu rodiny. Shelby sa im zapísala do sŕdc ako hrdinka, ktorá neváhala obetovať svoj život za život malej dcéry. Tak si ju bude navždy pamätať aj Keana.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.