Tento týždeň sa v relácii Bez servítky opäť stretli piati súťažiaci, ktorí sa postarali o dobrú zábavu. Okrem konfliktnej Renáty divákov v poslednom dieli nepochybne zaujal aj tajomný Martin. 

Sympatický Čech počas prvých štyroch dní o sebe veľa neprezradil. Umelec si prekvapenie nechal až nakoniec, kedy svojich hostí privítal ako Angelika. To zvyšných súťažiacich poriadne prekvapilo, no jeho alter egu sa prispôsobili. Diváci televízie JOJ reagovali na finále už o čosi búrlivejšie.

Terčom kritiky fanúšikov sa však nestal kontroverzný Martin, ale divoké dámy, ktoré sa neustále dostávali do konfliktov. Najmladšia z nich Sabína si dokonca domov odniesla výhru, ale podľa ľudí si 500 eur zaslúžil práve posledný kuchár.

,,Bol super, bez pardonu najlepší. Pomaly krajšia žena ako tie 3 chudery. Vedel navariť, vedel si urobiť srandu. Tak to má byť!” uviedol jeden z divákov, s ktorým sa ostatní stotožňovali. ,,Ja si myslím, že ten, čo bol prezlečený za ženu, dal fleka aj tým krásaviciam. Ani jedna nemala naňho,” napísal ďalší. Komu by ste výhru dopriali vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia JOJ, Instagram/tvjoj