Nemáte radi podprsenku pretože vás tlačí, je nepohodlná, no bojíte sa osmeliť a ísť bez nej von? Nie ste jediné. Táto spodná bielizeň prekáža čoraz väčšiemu počtu žien. Osmeľte sa a skúste to ,,naostro”.

Je všeobecne známe, že Slovenky v obliekaní neradi experimentujú. NEnosenie podprsenky je preto doménou len tých najodvážnejších dám. Tento trend sa v poslednej dobe rozšíril najmä medzi ženami v showbiznise a blogerkami. Sú však situácie, ktoré si doslova žiadajú, aby ste zhodili tento zbytočný kus oblečenia. Už žiadne ramienka pod tričkom bez ramienok!!! a pokojne si môžete dať aj letné šaty či overaly, z ktorých vám nebudú vykúkať kusy tejto látky. Ak si chcete obliecť hriešne večerné šaty s odhaleným chrbátom, vtedy kupujete rôzne druhy podprseniek, no výsledný efekt je mnohokrát zahanbujúci. Silikónové ramienka sú dnes absolútnym prežitkom a stále viditeľný kus spodnej bielizne nie je skutočne ničím vzrušujúci, najmä ak nezapadá do konceptu celkového outfitu. Zabudnite na zbytočné komplikácie a choďte bez nej. Zaručujeme vám, že tento pocit si zamilujete. Okrem estetickej stránky to má viacero výhod!

podprsenka 2

Pohodlnosť

Prídete domov a prvé čo urobíte je odopnutie podprsenky a idete do domáceho? Predstavte si, že sa takto môžete cítiť po celý deň! Nebude vás nič ťahať, tlačiť a škriabať.

Je to hriešne

Muži milujú naše prsia, a to ich ani nemusíte mať veľké ako Pamela Anderson. Stačí jemné tielko, pod tým holá koža a všetci budú na vás pozerať s obdivom. Trčiace bradavky sú pre nich neuveriteľne vzrušujúce. Ak vám naopak viditeľné bradavky vadia, existujú rôzne náplaste, ktoré vám ich ukryjú a vy budete môcť chodiť naostro bez toho, aby o tom niekto vedel.

Ušetríte peniaze

Už žiadne zbytočné vyhadzovanie peňazí. Nemusíte riešiť, akú farbu podprsenky pod aké tričko, či čipkovanú, hladkú, vzorovanú, jednoducho si nedáte žiadnu. Stačí vám jedna kvalitná a idete!

Je to zdravé

Ak máte veľké prsia, možno sa cítite v podprsenke lepšie, no nie je zdravé ju nosiť 24 hodín denne a prsia mať neprirodzene natlačené. Preto, ak si netrúfate ísť von naostro, dajte ju dole aspoň doma alebo keď vybehnete na nákup či vyhodiť smeti. Stavte na pohodlnosť.

Foto: Pinterest