Pri pohľade na modelku Luciu Javorčekovú si mnohí povedia – dokonalosť. Nie nadarmo odoberajú jej príspevky na Instagrame viac ako dva milióny ľudí, vďaka čomu sa brunetka hrdí titulom najsledovanejšej Slovenky na spomínanej sociálnej sieti. Avšak nie je všetko zlato, čo sa blyští – Lucka priznala, že už dlhý čas bojuje s problémom, o ktorom verejnosť vôbec netušila.

Na tvári a tele Lucie Javorčekovej by ste chybičky hľadali márne. Aspoň z fotografií sa to tak javí. Nkto by zrejme nepovedal, že známa modelka a influencerka bojuje s bolestivým akné, za ktoré sa podľa svojch slov až doteraz hanbila.

,,Pred dvom až tromi rokm by som nemohla rozprávať o svojej problematickej pokožke, ukazovať ju na verejnosť… schovávala som sa, trpela nízkym sebavedomím, rušila zákazky a trpela depresiami,“ šokuje na Instagrame jedna z najatraktívnejších Sloveniek. 31-ročná mamička ďalej priznáva, že sa dokonca bála ráno pozrieť do zrkadla. ,,Nie som povrchná, ale ako žena, ktorá sa živí tým, čím sa živí, som sa chcela cítiť krásna.“

Spúšťačom Luckiných ťažkostí s pleťou a žalúdkom bol stres z rozvodu, pri ktorom vraj stratila všetko a musela čeliť klamstvám. Začala tak každé 2 – 3 týždne navštevovať kliniku, kde jej pleť čistili mechanicky. ,,Bolo to veľmi bolestiivé a dlhodobé výsledky sa nedostavili. Bála som sa, že zostanem zjazvená,“ ďalej uvádza obdivovaná modelka, ktorá aktuálne podstupuje procedúry presne šité na jej typ pokožky. S výsledkami je zatiaľ veľmi spokojná, a tak sa rozhodla, že práve teraz je čas na to, aby ľuďom ukázala svoju trinástu komnatu. Klobúk dole!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/luciajavorcekova