Meno Terezy Lojkáskovej sa nedávno spájalo s expriateľom ďalšej účastníčky reality šou Love Island. Krásna tanečnica sa má totiž stretávať s istým Vlastom, ktorý tvoril pár s Gabrielou Gašpárovou, a to dokonca aj v čase, keď bola vo vile. Teraz Tess provokuje snímkou dole bez!

,,Je niečo, čo je ďaleko viac se*y ako pekné krivky, veľké svaly alebo opálené telo,“ zanecahala príťažlivá Češka pri snímke, z ktorej sa pánom môže doslova zatočiť hlava. Na jej dokonalom tele totiž chýba nielen podprsenka, ale aj nohavičky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to charakter. Je to spôsob, akým uvažuješ, je to štýl, akým konáš s ľuďmi, je to pohľad, ktorým vidíš svet okolo seba. Je to forma uvažovania a zmýšľania, je to zodpovednosť, láskavosť a čestnosť. Je to jedinečnosť a autentickosť, to je pre mňa naozaj se*y. A taký charakter ťa na rozdiel od pekného tela alebo pohľadnej tváričky nikdy neomrzí a bude ťa priťahovať aj po desiatich rokoch rovnako ako na začiatku,“ pokračovala Tess vo svojom zamyslení.

Na záver hviezdička Love Island poďakovala fotografovi Víťovi Rambovi za to, že pikantným, no vkusným záberom vyjadril kus umenia a zároveň znázornil ženskosť, odovzdanosť a silu.

Tess na pikantnom zábere si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/tess.lojkaskova