Na nové pravidlá jubilejnej Farmy X, ktoré sú nie každému pochuti, si začíname všetci pomaly zvykať. Rovnako sme si už zvykli aj na to, že sa súťažiacim a televíznym divákom neprihovára Kvetka Horváthová, ale Evelyn. V stredajšej časti, v ktorej sa volil prvý duelant, sa však už neobjaivla. Prečo?

Eve Krámerovej ide karty. Vo Farme X sa totiž neobjavila len ako moderátorka, ale aj komentátorka programu, kde nahradila herca Dušana Szaba. V stredajšej časti, v ktorej farmári mali povedať meno prvého duelanta, prišiel ale namiesto Evelyn len list od posla na loďke.

Evelyn poslala len list

Dôležitú zásielku prevzala farmárka týždňa Renáta Greschnerová, pričom následne si k sebe privolala všetkých súťažiacich.  „Máme sa porozprávať o témach, ako sa nám darí s úlohami, ktorá úloha sa robí ľahšie, s ktorou úlohou máme problémy a prečo,“ zneli slová stojace v liste od Evelyn.

Ďalšia nová zmena

Všetkých farmárov rovnako ako televíznych divákov moderátorkina absencia na farme prekvapila. Ako však informuje portál Topky.sk, o jej úplné vyradenie z reality šou určite nejde. Evelynina neprítomnosť počas výberu prvého duelanta bola zapríčinená ďalšou zmenou inšpirovanou bulharskou verziou programu, čo znamená, že to tak bude počas dňa “D” prebiehať vždy. „Pri voľbe prvého duelanta Evelyn prítomná nebude, je to tak nastavené počas trvania celej šou.” vyjadrila sa k ďalšej novinke na statku PR manažérka Farmy Michaela Hircová.

Zdroj: TV Markíza, Topky.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)