Po dlhých troch týždňoch netrpezlivého čakania sme včera večer mohli na obrazovkách Markízy vidieť najdrsnejší okamih reality šou Farma. Nakoľko sa ale televízia od násilia dištancuje, zábery z incidentu neuverejnila v plnom znení – útok Mateja Jurkoviča na Rasťa Mojseja si nechala až do Farmy X-tra.

Všetci diváci Farmy vedia, že bol Matej Jurkovič z hry vylúčený už 16. októbra. Pod jeho vyhadzov sa podpísal agresívny útok na východniarskeho súpera Rasťa Mojseja, ktorému praskli nervy – po verdikte, že sa stane opäť sluhom chcel zo statku odísť. Prítomní farmári  tak ostali v poriadnom šoku, avšak ešte ani netušili, ako napokon slovná potýčka medzi mužmi dopadne.

Ako na farme odznelo, 41-ročný Bratislavčan sa vraj netají tým, že zvykne konflikty riešiť “ručne stručne”, čo sa mu ale v Rasťovom prípade poriadne vypomstilo. Po tom, čo totiž medzi súťažiacich zavítala nabrúsená moderátorka Evelyn a hospodár Martin, si Matej musel zbaliť veci a reality šou opustiť.

Farma bitka

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú drámu sme mohli včera večer sledovať na obrazovkách Markízy, avšak konkrétny útok odvysielaný nebol. Mnohým tak možno bolo čudné, že bol Rasťo zverený do rúk lekárov. “Matejovu hlavičku” ale odvysielala internetová relácia Farma X-tra, pričom z daného momentu ostala v šoku aj samotná Evelyn. Keď uvidíte tú ranu, ktorú Jurkovič Mojsejovi uštedril, veľmi rýchlo pochopíte Rasťove následné ťažkosti.

Časť s Matejovým útokom uvidíte od času 12:52

Zdroj/Foto: Markíza.sk