Je tomu už takmer týždeň, čo krásna Beyoncé porodila svoje dlho očakávané dvojičky, avšak svet stál nemal možnosť vidieť tváre rozkošných novorodeniatok. Dôvodom by mala byť popôrodná komplikácia, kvôli ktorej bude musieť hviezdna speváčka pobudnúť v nemocnici o čosi dlhšie!

V nedeľu 18.6.2017 nastal pre Carterovcov veľký deň D a svetom sa rozmohla novina o narodení nových členov ich rozkošnej rodiny. Ako sa zdá, podľa zdroja blízkeho páru speváčka porodila chlapca Shawna Jr. a dievčatko Beu. Z 5-ročnej Blue Ivy sa tak stala veľká sestrička, ktorá sa na svojich súrodencov nesmierne tešila už počas celého tehotenstva hviezdnej mamičky Beyoncé.

V priebehu posledných dní sa však v kuloároch objavili informácie, ktoré hovoria, že Bey s dvojičkami musia ešte nejaký čas vydržať v nemocnici, nakoľko detičky majú detskú žltačku, ktorá sa, našťastie, dá v dnešnej dobe úspešne liečiť. Novorodeniatka v súčasnosti absolvujú fototerapiu, a teda liečbu svetlom, ktorá pomáha znížiť vysokú hladinu bilirubínu v krvi. Rodinke prajeme skoré uzdravenie a rýchly návrat domov. :)

Beyonce

Beyonce Jay Z

Beyonce

Beyonce Blue Ivy

Zdroj: thesun.co.uk, dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Instagram