Sú tehuľky, ktoré si kvôli pôrodu rezervujú luxusné apartmány, a potom je tu Beyoncé. R&B diva sa rozhodla, a teraz sa podržte, že si k svojmu luxusnému sídlu nechá pristavať vlastnú pôrodnicu! Veď načo sa trepať do nemocnice, keď môže rodiť aj v pohodlí domova? 

Podľa mnohých hejterov bolo druhé tehotenstvo známej speváčky len reklamným ťahom, a aj keď nechceli spočiatku šokujúcej novinke uveriť, dnes ostáva do narodenia celebritných dvojčat už iba pár dní. Manželia Carterovci patria k najbohatším párom na planéte a za luxus či bezpečnosť sú si ochotní priplatiť nemalé peniaze. Bey navyše neobľubuje nemocničné prostredie a svoje dva prírastky chce na svet priviesť radšej v domácom prostredí.

Prominentný pár vrazil do prístavby zdravotníckeho krídla milión dolárov a s vybavením sa rozhodne taktiež plesli po vrecku. Okrem iného sú pre dvojčatá prichystané aj inkubátory, no ak by sa čosi skomplikovalo, samozrejmosťou je i vyškolený personál. Všetko je teda už pripravené a ostáva len otázkou času, kedy sa rodina konečne rozrastie.

beyonce si pristavila porodnicu

Zdroj: DailyMail | Foto: Instagram