Oceňovaná, populárna a talentovaná spevácka hviezda sa so svojou obrovskou radosťou opäť pochválila aj na sociálnej sieti. Beyoncé, ktorá vďaka tehotenstvu momentálne doslova žiari, sa svetu pochválila novými snímkami s rastúcim bruškom, ktoré sú miestami naozaj veľmi odvážne!

Je to iba zopár hodín, čo čokoládová kráska Beyonce potvrdila na svojom Instagrame fámy, ktoré sa týkali jej tehotenstva. Nik však ani len netušil, že kráľovná hudobnej scény nosí pod svojim srdcom rovno dve bábätká. V čase, keď očakávala svoju prvú dcérku Blue Ivy, novinku svetu oznámila naozaj originálnym spôsobom. Na odovzdávaní cien MTV VMA 2011 vtedy odspievala a odtancovala náročnú choreografiu na skladbu ,,Love On Top” a následne ukázala svoje zväčšujúce sa bruško.

Po rokoch sa speváckej dive opäť podarilo šokovať verejnosť, keď svoje ďalšie tehotenstvo oznámila rovnako jedinečným spôsobom. Fotografia, ktorú zverejnila na Instagrame, lámala rekordy a vďaka nej zosadila z trónu aj kráľovnú sociálnych sietí Selenu Gomez, ktorá mala “najlajkovanejšiu” fotku roka. Iba pár hodín po zverejnení snímky sa speváčka podelila s fanúšikmi aj s ďalšími zábermi z rodinného albumu. Manželka rapera a hudobného producenta Jay-Z sa nechala zvečniť počas tohto jedinečného obdobia a spolu s dcérkou Blue Ivy sa na chvíľku stali modelkami. Umelkyňa sa rozhodla nafotiť poriadne odvážne fotografie, na ktorých má na sebe len minimum oblečenia zakrývajúc len jej intímne partie. V požehnanom stave sa z nej dokonca na chvíľku stala aj morská panna, aby mohli vzniknúť umelecké fotky pod vodou.

Odvážne fotografie Beyoncé si môžete pozrieť TU!

Foto: Instagram, giphy.com, Wide-Wallpapers.NET

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.