Rumi a Sir Carter, dlho očakávané dvojčatá snáď najsledovanejšieho páru sveta, sú na svete ešte len mesiac, no ich rodičia na starostlivosti svojich potomkov rozhodne nešetria. Beyoncé a Jay Z síce majú z čoho rozhadzovať, avšak po privátnej nemocnici si zaobstarali ďalší nepochopiteľný, pre mnohých ľudí priam zbytočný prepych.

 

Naplánované do poslednej bodky

Hudobná diva Beyoncé, ktorá svoje tehotenstvo oznámila zverejnením famóznej fotografie na sociálnych sieťach, priviedla rozkošné dvojčatá na svet po umelom oplodnení. 35-ročná speváčka tak rozpútala hotovú senzáciu a o päť mesiacov neskôr na Instagrame ukázala novorodeniatka vo svojom náručí. Práve táto fotografia vyvolala obrovský záujem verejnosti a stala sa druhou najlajkovanejšou snímkou v histórii tejto sociálnej siete.

Prehnaná starostlivosť?

Okolo obľúbenej speváčky je aktuálnou témou číslo jeden 6 nových opatrovateliek, ktoré zaobstarala pre svoje malé prírastky. Hviezdny pár za ne údajne zaplatil 600 000 amerických dolárov, pričom pracujú v 8-hodinových intervaloch. Nezabúdajme však ani na 5-ročnú Blue Ivy, o ktorú sa starajú ďalšie dve osobné asistentky. Ako sa zda, obrovský prenajatý dom v Malibu, kde teraz deti vyrastajú, prázdnotou rozhodne nezíva.

Peniaze? Žiadny problém!

Vplyvná dvojica už investovala mastnú sumu peňazí do vybavenia domu, výstavby súkromnej nemocnice, pričom si neváhali zaobstarať špičkové zdravotnícke zariadenie vrátane inkubátorov, čo Carterovcov vyšlo približne na jeden milión dolárov. Queen B však nemyslí len na bábätká, ale aj na prvorodenú dcérku, ktorej na deň D kúpila značkový kostým sestričky, aby sa náhodou necítila byť odstrčená na druhú koľaj. Čo bude nasledovať ďalej? :)

Beyonce porodila dvojicka

Beyonce porodila dvojicky

Beyonce porodila dvojicky

Beyonce Jay-Z a Blue Ivy

Beyonce a Blue Ivy

Zdroj: lifestyle.one, okmagazine.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.